KURUMSAL

Yüksek Kaliteli Ürünler

Nihai Hedefimiz Kalıcı Çözümler

Altınsoy Enerji

Kurumsal

2003 Yılından Beri Ekibimiz Sektörün İhtiyaçlarını Anlamayı ve Hepsine Hizmet Verecek Güvenilir Ürünler Yaratmayı Başarmıştır.

Altınsoy Enerji, 2003 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) kuruldu.Elektrik panosu ve elektrik bağlantı elemanlarının üretimi ile faaliyetine başladı.

Kurulduğu günden itibaren dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, AR-GE yatırımlarını ve üretim altyapısını sürekli geliştirdi. Yapılan bu AR-GE yatırımları ile sektörün gelişmesinde de öncü oldu.Müşteri odaklı yaklaşımı ve yüksek kaliteli ürünler üretme becerisi sayesinde, kısa zamanda ulusal çapta TEDAŞ’ın onaylı tedarikçisi ve tüm kurumların her çeşit elektrik panosu ihtiyacını karşılayan güvenilir bir üretici oldu.Yurtiçi, yurtdışı birçok taahhüt firmasının büyük çaplı özel pano projelerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile hizmet kalitesini kanıtladı.

2007 yılında, piyasadaki Orta Gerilim (OG) elektrik ekipmalarına olan yüksek talebi gören Altınsoy Enerji, Keresteciler Oraganize Sanayi Bölgesi’nde OG Ayırıcı (Seksiyoner) anahtarları üretiminde uzmanlaşmış olan Alkarsan Elektrik Limited Şirketini kurdu.Bundan kısa bir süre sonra, ürün portföyünü OG / AG trafo merkezlerini içerecek şekilde çeşitlendirerek başka bir kilometre taşına daha imza attı.

Sürekli yenilenen ve büyüyen Altınsoy Enerji, 2017 yılında yapımı tamamlanan Keresteciler Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 15000m² kapalı alana sahip yeni üretim tesisine taşındı.

Altınsoy Enerji, Alçak Gerilim (AG) ve Orta Gerilim (OG) enerji dağıtım, özel AG Santralleri, Kontrol Panelleri, Prefabrik OG Trafo Merkezleri (Trafo Köşkü) ve Mobil Trafo Merkezleri tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. AG sigorta ayırıcılar, enerji analizörleri, akım transformatörleri, astronomik zaman anahtarları ve topraklama malzemeleri gibi çok çeşitli standart elektrik ve mekanik ürünler tasarlıyor ve üretiyor.

Başta Orta Doğu, Afrika ve Asya’daki ülkeler olmak üzere dünyada 25 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Her Zaman Önde Gelir. Alışılmışın Dışında Sunduğumuz Çözüm Önerileri ile Sektöre Yön Veriyoruz.

Vizyonumuz

Üretimini yaptığımız ürünlerin tamamında Türkiye’de ve dünyada en iyi, en kaliteli ve en çok tercih edilen marka olmaktır.

Misyonumuz

Enerji sektöründe sunduğumuz çözümler ile yüksek kalitemiz ve rekabet gücümüz sayesinde sektörü yönlendiren ve aranan bir işletme olmaya devam etmektir.

Mükemmel Çözümler İçin Bize Güvenebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Tüm Ürünlerimiz